آشنایی کامل با بالابر خانگی کوشا

۱۶۹ بازديد
با بهترین کیفیت و کاملا کاربردی برای رستوران ها ، ساختمان های مسکونی و… برای سال قبل، این رقم 0.735 اعلام شده بود که بر این اساس توسعه انسانی جهان طی یک سال گذشته کمتر شده است. مهمترین مسئله این است که این خانواده درباره اختلال فرزند خود به پذیرش نرسیده است و همین فقدان سازش و پذیرش، میتواند بسیار چالش آفرین باشد. حتی امید و انگیزهای هم در این زمینه ندارند و زمانی که در این زمینه با آنها صحبت میشود، پرخاش میکنند و بسیار ناراحت میشوند. در دنیا از موتورهای گیربکسی با کیفیت و کم صدا استفاده میکنند تا آلودگی صوتی ایجاد نشود که باز هم متاسفانه شاهد هستیم که یکسری سودجویان برای کاهش قیمت، از موتور گیربکس های بی کیفیت و پُر صدا استفاده میکنند. برای این مهم شرکت فامکو برای اولین بار در ایران بالابری به عنوان بالابر ریل پنهان را به مرحله ساخت و عرضه رسانده است که در آن تمامی ریل ها واتصلات بالابر مخفی بوده و علاوه بر زیبایی محیط، ایمنی و آرامش خاطر بیشتری به شخص استفاده کننده می بخشد.

از ویژگی های بسیار خوب این دستگاه امکان دمونتاژ کردن بسیار آسان آن است که امکان جابجایی و حمل با خودرو را امکانپذیر میسازد. مادر بسیار تلاش میکند که از همه مخفی کند که بچه در مدرسه استثنائی درس میخواند و چون سن فرزند پایین است، دیگران هم متوجه این شرایط نشده اند. قطعا منفعت من در کار نیست چون شانس من از دست رفته است؛ در آینده مشخص میشود دلایل مطرح شدن این بحث چیست. ویلچر پایار قابل شارژ با برق مستقیم میباشد و چنانچه در پلهها از آن استفاده شود با هر بار شارژ شدن به مدت ۶ ساعت قابل استفاده است در غیر این صورت جهت استفاده معمولی به مدت یک ماه شارژ نگه میدارد. در حقیقت تنها بخشی از آن زندگی مشترک پدر و مادر است و چالشهای میان خواهران و برادران این بچهها نیز از مسائل مهمی است که بارها در میان مراجعان دیده شده. «حدیثه» از مشکلها و چالشهای فراوانی صحبت میکند: «وقتی زندگیمان برقرار بود، برای مسواک زدن، غذاخوردن و دارودادن، از صبح تا شب دعوا داشتیم.

https://kooshagroups.ir/اسانسور-و-بالابر/homelift-intro/

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس ، علی شیخ الاسلامی پس از ارائه برنامه خود برای سرمربیگری تیم ملی جوانان به کمیته فنی فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: من دو دوره در کادرفنی تیم ملی جوانان بودم. به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «اسپورت» امارات خبر داد میگل سالگادو، پسر میشل سالگادو به تیم ملی جوانان امارات ملحق شد. پدرش حتی از تمیزکردن و نظافت بدن پسر نوجوان خودش هم شانه خالی میکند. حتی مشاورههای رایگانی برایش فراهم شد تا بتواند صحبت کند اما به هیچکدام توجهی نکرد. پزشک تشخیص نوعی بیماری داد؛ اما نمیفهمیدند که مشکل دقیقا چیست. او از مشکلات زندگی و خانوادگیاش که صحبت میکند، میخندد و میگوید که دیگر پوستش از بابت تمام مشکلات پیدرپی کلفت شده است: «من و همسرم از ابتدا هم مشکل داشتیم. او ادامه میدهد: «تفکیک بچههای با نیازهای ویژه در مراحل آموزش و زمان مدرسه، بزرگترین معضل خانوادهها شده است. او حالا تقاضا دارد که من او را با تمام شرایط فعلیاش بپذیرم و به زندگی قبل برگردم در حالی که هنوز کوچکترین تلاشی برای تغییر نکرده است و همچنان نمیخواهد کوچکترین مسئولیتی را در قبال پسرش بپذیرد». 

بعد از تغییر شغل و بهترشدن شرایط مالیمان، کمی روابط و زندگیمان آرام شد؛ اما این شرایط هم موقت بود و شغلش را از دست داد. در این زمان که بچه بستری بود، همسرم پیگیر شغل و مسائل مالی هم نبود و به خاطر نیاز مالی و مشکلات متعدد، اختلافهای ما با خانوادهاش هم بیشتر میشد. امروزه در اکثر مکان های تجاری ، عمومی و مسکونی نیاز به یک بالابر ثابت احساس می شود . حضور و تولد یک بچه با نیازهای ویژه شرایط خانواده را تحت تأثیر قرار میدهد و اگرچه مشکلات میان خانوادههای دیگر هم وجود دارد اما این خانوادهها به دلیل شرایط ویژه، بهشدت آسیب پذیرتر بوده است و به حمایت همهجانبه نیاز دارند». بسیاری از این بچههای با نیازهای ویژه با همراهی یکسان پدر و مادر به پیشرفت رسیدند و بسیار کم پیشآمده که تکوالد باشند و فرزندشان به پیشرفتی رسیده باشد. وقتی بسیاری از حقوق طبیعی شهروندی این خانوادهها از آنان سلب میشود، خانواده بسیار متأثر و ناامید میشود و به مرور زمان زندگی مشترک پدر و مادرشان را تحت تأثیر قرار میدهد». بسیاری از خانوادهها هنوز مهر طلاق را روی شناسنامه شان ندیدهاند، به خاطر بچه با نیازهای ویژهشان به زندگی ادامه دادند و همچنان امیدوارند تا شاید گرهی از مشکلاتشان باز شود؛ اما طلاق عاطفی، بزرگترین و تلخترین اتفاقی است که با آن دست به گریباناند.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.