تاثیر عنوان رپورتاژ در خرید رپورتاژ آگهی از نشونت

۱,۲۷۳ بازديد
عنوان اولین چیزی است که مخاطبان رپورتاژ آگهی شما می بینند. اگر در این مرحله قوی بازی نکنید، به احتمال زیاد شکست خواهید خورد. تیتر خوب تیتری است که اولاً نشان دهد که گزارش در مورد چیست و ثانیاً مخاطب را وادار کند که روی لینک رپورتاژ آگهی کلیک کند.
نوشتن یک داستان جذاب نیاز به خلاقیت و تنوع در موضوعات مختلف دارد. اجازه ندهید محتوای شما به عنوان تبلیغات برچسب گذاری شود. کلماتی مانند بهترین، زیباترین، و کمی می توانند نوشته شما را کمی تقویت کنند. بنابراین در استفاده از کلمات و عبارات به خصوص در زمینه اخبار تبلیغاتی خود مراقب باشید. در مورد خرید رپورتاژ آگهی بیشتر بدانید.
در ابتدای رپورتاژ آگهی یک مقاله خوب بنویسید
اگر مرحله آزمون قبلی را پشت سر گذاشته اید و تیتر جالبی نوشته اید تا مخاطبان روی گزارش شما کلیک کنند و محتوای اصلی را وارد کنند، این نتیجه ای خواهد بود که تا پایان گزارش مورد توجه مخاطبان شما خواهد بود. بنابراین اگر عنوان جالبی می نویسید، خلاصه ای کوتاه از موضوعی که منتشر کرده اید بنویسید. به یاد داشته باشید، این تبلیغات و اشتباه نیست.
درست است! کار بسیار دشوار است و برای کسب این مهارت نیاز به تمرین و تکرار دارد. اما این امکان پذیر نیست. پس سعی کنید این دو کار را با تمام وجود انجام دهید.
اگر این دو مرحله یعنی یک عنوان خوب و چکیده نویسی را به درستی انجام ندهید، احتمالاً عملکرد خوبی نخواهید داشت.
نیازهای مخاطب را به خوبی درک کنید
زمانی که می خواهید متن اصلی یک گزارش را بنویسید، ابتدا باید ببینید مخاطب شما به چه چیزی نیاز دارد. چه چیزی شما را خوشحال یا ناراحت می کند؟ به دنبال چه خدمات یا محصولی هستید و محدودیت های بودجه چه تاثیری بر انتخاب های شما دارد؟
اگر این موارد را به درستی درک کنید، ارسال پیامک آسان تر خواهد بود.
صدای مناسب را با توجه به مخاطب تنظیم کنید
مخاطبان مختلف که به خدمات متفاوتی نیاز دارند، بدون شک سلایق متفاوتی خواهند داشت. این تفاوت طعم، لحن آنها را نیز تغییر می دهد. نوشتن یک گزارش تبلیغاتی باید با لحنی باشد که مخاطب شما با آن تعامل دارد. باید بدانید گزارشی که قرار است بنویسید اصطلاحات و لحن صمیمی بهتری دارد یا لحن رسمی و خشک.
استخراج متن از هزاران تبلیغات
گزارش شما باید دارای نکات مثبت و ارزشی برای مخاطب هدف باشد. بیشتر محتوای گزارش شما باید شامل اطلاعات، آموزش یا نیازهای مخاطب باشد. پس مطمئن شوید که محتوا را از جنبه تبلیغاتی حذف کرده و بر ارائه محتوای مفید تمرکز کنید.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.