همه چیز درباره کرم فونداسیون

۲۶ بازديد


جلوه عالی آرایش صورت کرم پودر و استفاده زیبایی از آرایش صورت کرم پودر

کرم پودر یکی از مواد اصلی آرایشی است که بدون آن آرایش چندان منطقی نیست. یک کرم پودر خوب می تواند شما را زیباتر نشان دهد، بنابراین بهتر است هنگام انتخاب کرم پودر، سایه ای را انتخاب کنید که به رنگ پوست شما نزدیک باشد.

همه ما برای زیبایی پوست صورت خود ارزش قائل هستیم، اما گاهی اوقات به هر دلیلی لکه هایی در پوست ایجاد می شود که تا زمان درمان راهی برای پوشاندن آن ها نداریم و اینجاست که کرم پودر به کمک ما می آید. کرم پودر یکی از مهم ترین اجزای آرایش است که بدون آن نمی توان به خوبی آرایش را درک کرد. یک فونداسیون خوب می تواند شما را زیباتر نشان دهد و زیرسازی نامناسب نه تنها صورت شما را کدر می کند، بلکه آرایش شما را بد جلوه می دهد. البته در حالی که هدف از استفاده از کرم پودر یا زیرسازی آرایش، لایه برداری پوست و آماده سازی آن برای آرایش است، اما هدف از استفاده از کرم پودر هرگز نباید رنگ کردن پوست باشد. به همین دلیل، بهتر است هنگام انتخاب کرم پودر، رنگی را انتخاب کنید که به رنگ پوست شما نزدیک باشد.

هنگام خرید کرم به چه نکاتی توجه کنیم؟

کرم پودر برای شما مناسب است تا هنگام استفاده از فک پایین هیچ آرایشی بین گردن و صورت وجود نداشته باشد. برای تست رنگ کرم پودر، هنگام خرید، سه رنگ نزدیک به رنگ پوستتان را روی خط فک پایین خود بزنید و در نور طبیعی بررسی کنید که آیا خط آرایش هنوز مشخص است یا خیر. اگر رنگ مناسبی را انتخاب کرده اید، نباید هیچ رگه ای باقی بماند. به خاطر داشته باشید که اگر پوست چرب دارید، بهتر است از کرم پودر بدون روغن یا آبی استفاده کنید. پوست خشک بیشتر برای پودرها و کرم ها مناسب است.

بینی خود را با کرم پودر کوچک کنید

اگر بینی بلندی دارید، برای نوک بینی از زیرسازی تیره استفاده کنید، اگر بینی شما کمی کج است، از رنگ تیره در کناره بینی و رنگ روشن در قسمت میانی بینی استفاده کنید. همچنین می‌توانید از پودر سبک استفاده کنید تا بینی کوتاه را بزرگ‌تر، کوچک‌تر، چشم‌های مات، صورت دراز و باریک، عقب‌رفته، گردن بلند و باریک و پوشاندن حلقه‌های تیره دور چشم کنید. علاوه بر اینها، برای برجسته‌تر شدن گونه‌ها، یک خط فکری از گوشه دهان تا وسط گوش و یک خط عمودی دیگر از گوشه بیرونی چشم تا ریش بکشید. پس از آن، یک کانسیلر یا فونداسیون تیره را به صورت افقی روی خط عمودی روی این خط برجسته بزنید.

برای پوشاندن جوش چه باید کرد؟

قرمزی ناشی از آکنه و سایر علل اغلب به سختی قابل پوشاندن است، به خصوص با کرم پودرها و کانسیلرهای ساده. رنگ سبز برعکس قرمز در چرخه رنگ است، بنابراین کانسیلری با ته رنگ سبز انتخاب کنید زیرا می تواند قرمزی را خنثی کرده و بپوشاند.

چگونه لکه های بزرگ و گسترده را بپوشانیم؟

به دلایل زیادی ممکن است چیزهای بیشتری ظاهر شوند، به عنوان مثال، ممکن است به دلیل قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید یا تولید بیش از حد ملانین پوست یا ... یک رنگ ظاهر شوند، اما اگر کرم و پوشش مناسب را انتخاب کنید، این کار را انجام خواهید داد. این مشکل را نداشته باشد باید از فروشنده بخواهید رنگ درستی به شما بدهد و از آن برای پوشاندن لکه ها در زیر آرایش خود استفاده کنید. در واقع برخی از برندها محصولات خاصی نیز دارند که می توان از آنها در زیر آرایش استفاده کرد تا دیگر دیده نشوند.

اینگونه جوش ها را بپوشانید

داشتن چند جوش روی صورت کافی است که آرایش شما را کاملا خراب کند. این لکه های مزاحم نه تنها چهره شما را جذاب نمی کند، بلکه به راحتی پوشانده نمی شود، بلکه برخی از برندها اصلاح کننده های مخصوص جوش را ارائه کرده اند که می تواند بسیار مفید باشد. ، پیشنهاد می کنیم سعی کنید فقط پوشش دهید. درمان آنها بهتر از نداشتن جوش است. برای از بین بردن آنها بهتر است کانسیلرها و کرم پودرهای حاوی اسید سالیسیلیک خریداری کنید زیرا وجود این ماده منافذ پوست را مسدود می کند. مسدود شود

چگونه کرم پودر را طبیعی جلوه دهیم؟

کرم پودر را به آرامی با اسفنج یا انگشتان روی پوست بمالید تا پوست شما در عین حال درخشان و طبیعی به نظر برسد. هنگام استفاده از کرم پودر، بهتر است دهان خود را باز نگه دارید، به طوری که خط مشخص شده گردن و فک مشخص باشد. بعد از آرایش کردن، یک حوله را به آرامی روی صورت خود قرار دهید. به این ترتیب ترکیبات روی پوست یکدست تر می شوند و صورت شما نیز طبیعی تر به نظر می رسد.

مراجعه به ادامه مطلب: https://moorashin.com/product/اسکراب-کرم-محبوب-کلینیک-clinique-7day-scrub-cream/

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.